Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
Gratitude
image
Gratitude
image
image
Gratitude
image
image
image
image
image
image
My Portfolio & not so personal Blog

Zakázková Výroba elektrických a akustických kytar a baskytar. Výhradně ruční, tradiční výroba z prvotřídních materiálů. Odborné Opravy a Servis strunných nástrojů od základního seřízení po nejnáročnější opravy. Tel: 605 979 978

reference

Radek Pastrňák Buty

Standu jsem objevil před pár lety, kdy jsem potřeboval jakousi opravu na svém Telecasteru a byl jsem překvapen jak rychle a precizně opravu provedl. To si pak člověk rozmyslí kam se svým kytarovým parkem na servis. :))) Po nějaké době mi Staňa představil některé svoje opusy a pokaždé se jednalo o vymazlený nástroj ( ať už lubový či masivní ). V poslední době mi krásně repasoval asi 110 let starou vídeňku bez jakékoli ztráty původních vlastností. Standu zkrátka můžu vřele doporučit každému, kdo má jakýkoliv problém se svým milovaným nástrojem nebo po novém nástroji touží. Já osobně laškuju s myšlenkou nechat si udělat jazzovečku a jestli se rozhodnu pro ano, rozhodně vím, kam zamířím !

 

Mario Šeparovič

Moc si vážím Standovy precizní a poctivé práce. Taky jsem ohromen jeho vizionářstvím při výrobě nástrojů. Jeho baskytara zdobí zvuk naší kapely El Rey.
Kdykoli potřebuju své kytary opravit, upravit nebo vylepšit, vím že moje přání splní na 120 procent.

 

 

 

Libor Bartusek

Pokud od nástroje očekáváte, že dokonale přenese Váš feeling ze hry, pokud se nechcete během hraní zaobírat věčnýma myšlenkama, že vaší kytaře něco chybí, pokud nechcete ztrácet čas neustálým hledáním dokonalého nástroje v rámci sériové výroby, pokud chcete, aby se Vám při otevření futrálu zatajil dech a zvlhly oči ...:)
.... jsem nadšeným majitelem BM7 s fanned fret - peklo nazemi, to nelze popsat, to musíte vidět!
Nádherná kejtra, která Vám nic neodpustí, na kterou se musíte pořád koukat a hlavně pořád hrát.
Pohodová spolupráce s výborným člověkem zakončená exkluzívní kytarou...co více si přát. :)), doporučuju všem!!

 

 

Dalibor Klapuch

Standa je pro mě zjevení a jsem šťastný, že jsme se poznali.
Jako kytarář naprosto spolehlivý, ví o čem mluví a jak a kam sáhnout a je vybaven diamantovými pilníčky, takže pro něj neexistuje žádná překážka :o)

 

 

 

David Stypka

Za tu chvíli co Stáňu znám, stačil projít jeho rukama celý můj kytarový park. Hned po první úpravě se stal mým dvorním a hojně doporučovaným kytarářem. Hrál jsem na několik jeho kytar, pokaždé jsem byl překvapen, jaké skvosty dokáže vystrouhat. Takže teď nejen, že na nové kytary nehraju, aniž by prošly jeho dílnou, ale zároveň jsem přesvědčený, že další moje kytara z jeho dílny vzejde.

 

 

Franta Kuča

Standa své řemeslo opravdu umí a miluje, a z jeho kytar je to cítit.Nesnaží se vymyslet něco, co už vymyšleno bylo - respektuje historii. Na kytarách z obchodu mi vždycky něco vadilo - tenký krk, snímače... Standa všechno namíchá podle potřeby a kytara pak není jenom anonymní produkt, ale je to prostě nástroj pro konkrétní ruce a uši. A ještě se člověk může kdykoliv během výroby přijít podívat a pohladit si tu svou vyvolenou. Který velký výrobce vám tohle nabídne (aniž byste museli prodat auto nebo byt)?

 

 

Maro Disfigured Corpse

... od samotného začátku jsme si s mistrem padli do noty, hned pochopil jaký nástroj chci. Plácli jsme si a po čtvrt roce jsem šel pro svou osmistrunnou kytaru. Při prvním pohledu se mi chtělo uronit slzu, krásně provedený nástroj. Na sucho se rozcinkala okamžitě a já už se klepal jen na zapojení přes aparát. Zesilovač žhaví, čas vyzkoušet jak ladí, vše v pořádku. Zapínám apec a jdu do úžasu, kytara má pevný, hutný a přitom velice konkrétní zvuk. Krk jak paluba letadlové lodi se drží opravdu dobře, každý detail dotáhnutý do konce. Co říci více... Tohohle člověka doporučuji všem co chtějí originál za rozumný peníz a hlavně těm co hledají opravdovou kvalitu....

 

Zdena Pastorek Memoria Band

Moje kytara byla postavená nad očekávání. Nejen, že je zpracování více, než profesionální, ale i zvukově je bezkonkurenční. Nároky zákazníka jsou u Standy na prvním místě a i když absolutně rozumí své práci, respektuje zákazníkovy požadavky, popř. doporučí, co je pro zvuk nejideálnější. Se Staňovými kytarami rozhodně uděláte obrovský krok dopředu jak zvukem, tak i vzezřením.

 

 

more references coming soon

 

 

 

 

Muzikus

články v časopise Muzikus:

Les Paul po Ostravsku - srovnávací test

Svěží závan dřeva v černé Ostravě - výrobní reportáž