Reference

These amazing birds are spectacular and have an amazing range of colors. The black contrast background highlights the beauty of the parrots.

Radek Pastrňák (Buty)

Standu jsem objevil před pár lety, kdy jsem potřeboval jakousi opravu na svém Telecasteru a byl jsem překvapen jak rychle a precizně opravu provedl. To si pak člověk rozmyslí kam se svým kytarovým parkem na servis. Po nějaké době mi Staňa představil některé svoje opusy a pokaždé se jednalo o vymazlený nástroj ať už lubový či masivní. Standu zkrátka můžu vřele doporučit každému, kdo má jakýkoliv problém se svým milovaným nástrojem nebo po novém nástroji touží. Já osobně laškuju s myšlenkou nechat si udělat jazzovečku a rozhodně vím, kam zamířím!

David Stypka (Bandjeez)

Za tu chvíli co Stáňu znám, stačil projít jeho rukama celý můj kytarový park. Hned po první úpravě se stal mým dvorním a hojně doporučovaným kytarářem. Hrál jsem na několik jeho kytar, pokaždé jsem byl překvapen, jaké skvosty dokáže vystrouhat. Takže teď nejen, že na nové kytary nehraju, aniž by prošly jeho dílnou, ale zároveň jsem přesvědčený, že další moje kytara z jeho dílny vzejde.

Franta Kuča (Café Industrial)

Standa své řemeslo opravdu umí a miluje, a z jeho kytar je to cítit. Nesnaží se vymyslet něco, co už vymyšleno bylo – respektuje historii. Na kytarách z obchodu mi vždycky něco vadilo – tenký krk, snímače… Standa všechno namíchá podle potřeby a kytara pak není jenom anonymní produkt, ale je to prostě nástroj pro konkrétní ruce a uši. A ještě se člověk může kdykoliv během výroby přijít podívat a pohladit si tu svou vyvolenou. Který velký výrobce vám tohle nabídne (aniž byste museli prodat auto nebo byt)?

Mario Šeparovič (ELRey)

Moc si vážím Standovy precizní a poctivé práce. Taky jsem ohromen jeho vizionářstvím při výrobě nástrojů. Jeho baskytara zdobí zvuk naší kapely El Rey.
Kdykoli potřebuju své kytary opravit, upravit nebo vylepšit, vím že moje přání splní na 120 procent.

Libor Bartusek (Endless)

Pokud od nástroje očekáváte, že dokonale přenese Váš feeling ze hry, pokud se nechcete během hraní zaobírat věčnýma myšlenkama, že vaší kytaře něco chybí, pokud nechcete ztrácet čas neustálým hledáním dokonalého nástroje v rámci sériové výroby, pokud chcete, aby se Vám při otevření futrálu zatajil dech a zvlhly oči …:)
…. jsem nadšeným majitelem BM7 s fanned fret – peklo nazemi, to nelze popsat, to musíte vidět! Nádherná kejtra, která Vám nic neodpustí, na kterou se musíte pořád koukat a hlavně pořád hrát. Pohodová spolupráce s výborným člověkem zakončená exkluzívní kytarou…co více si přát. :)), doporučuju všem

PRINT MEDIA